Serdecznie witamy!

 

Potrzebują Państwo tłumaczenia pisemnego, specjalistycznego lub tłumacza ustnego?

Proszę przesłać nam mailem dokumenty do wyceny, niezwłocznie przygotujemy ofertę.

Chętnie doradzimy!

Pani Ilona Pajer mówi po polsku i chętnie pomoże Państwu w tłumaczeniu zarówno prostych, jak i specjalistycznych tekstów. Naszych fachowych tłumaczy angażujemy odpowiednio do rodzaju, objętości i stopnia trudności tekstu, aby uzyskać dla Państwa optymalny rezultat. Przygotowujemy broszury, umowy, dokumentację techniczną, katalogi, teksty ekonomiczne, publikacje medyczne oraz strony www. Państwa teksty chętnie przetłumaczymy z języka polskiego na popularne, jak i egzotyczne języki obce, możliwa jest oczywiście także kombinacja w drugą stronę; oferujemy także tłumaczenia z jednego języka obcego na inny.Nasze usługi obejmują także tłumaczenia uwierzytelnione różnego rodzaju tekstów. Oznacza to, że otrzymują Państwo przygotowany przez tłumacza przysięgłego, wiążący prawnie dokument.

  • Tłumaczenia pisemne:Państwa specjalistyczne teksty są profesjonalnie przygotowywane przez naszych tłumaczy. Szczególnie wysoką jakość uzyskujemy poprzez zaangażowanie dwóch niezależnych tłumaczy, z których drugi jest z reguły korektorem.
  • DTP: Pragną Państwo otrzymać tłumaczenie gotowe do druku? Oczywiście oferujemy także obróbkę graficzną przetłumaczonych tekstów. Wówczas układ przetłumaczonego tekstu jest dopasowywany do formatu oryginału. Tak przygotowany dokument jest ponownie sprawdzany przez jednego z naszych fachowych tłumaczy, abyście otrzymali Państwo materiał gotowy do druku.
  • Tłumaczenia ustne: Nasi doświadczeni tłumacze są do Państwa dyspozycji w przypadku tłumaczeń konsekutywnych, symultanicznych lub konferencyjnych. Na Państwa życzenie znajdziemy także tłumacza przysięgłego, np. na rozprawę sądową itp.

Nasze atuty to szybkie doradztwo, punktualne dostawy oraz wysoka jakość przygotowywanych tłumaczeń. Nasz zespół podchodzi do każdego zlecenia z ogromną starannością i uwagą, aby tłumaczenie mogło pracować na sukces Państwa firmy. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Chętnie nieodpłatnie przygotujemy dla Państwa ofertę. Realizując zlecenie, potwierdzimy nasze wysokie kompetencje.

 

Liczymy na dobrą współpracę. Dziękujemy za zamówienie! 

 

 

 

 

 


 

FrameMaker Translations Office QuarkXPress PageMaker Translation Service InDesign Interleaf QuickSilver Illustrator Photoshop HTML XML Freehand